O NAS

O NAS

Biuro Rachunkowe w Kutnie - nasze biuro
O NAS

NASZE BIURO

Nasze Biuro Rachunkowe powstało w 1991 roku z inicjatywy Jerzego Tyrańskiego, jako efekt zmieniających się czasów oraz jego zamiłowania do matematyki i skrupulatności.
Po kilku latach do zespołu dołączył syn Jarek, który wraz ze swoją małżonką Agnieszką, prowadzi biuro do tej pory. Posiadając ogromne doświadczenie są oni wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach.
Przez trzydzieści lat działalności z usług biura skorzystało kilkaset podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach i zorganizowanych w różne formy prawne.
Nasz zespół pomaga też osobom prywatnym zmagającym się z meandrami spraw podatkowych, księgowych I finansowych.
Siedziba biura mieści się w samym sercu Kutna, więc jeśli będziesz w centrum, to do nas zawsze jest blisko.

O NAS

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają certyfikaty i uprawnienia w wielu dziedzinach zawodowych, m.in. księgowości, kadrach oraz płacach. Nasza interdyscyplinarna wiedza jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którym możemy zaoferować kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.
Nie osiadamy na laurach – cały czas poszerzamy swoje możliwości, doszkalamy się i zawsze działamy w oparciu o najnowsze przepisy.
Wieloletnie doświadczenie w połączeniu ze świeżym spojrzeniem oraz aktualną wiedzą są gwarantem bezpieczeństwa Twojej firmy. 
Stawiamy na wszechstronne i zindywidualizowane wsparcie, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi idealnie skrojone do ich potrzeb.

Biuro Rachunkowe w Kutnie - zespół